نحوه کسب درآمد از سینماتست
نحوه کسب درآمد از سینماتست

کاربر گرامی، سینماتست یک سیستم تبلیغات ویژه با درآمدزایی برای کاربران علاقمند ایجاد کرده است.

شما بعد از ثبت‌نام، یک لینک اختصاصی به نام لینک تخفیف در صفحه شخصی خود دریافت می کنید، سپس این لینک را برای دوستان و آشنایان و دیگران به‌وسیله پیامک، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ و ... ارسال کنید، به ازای هر نفری که در تست از طریق لینک شما ثبت‌نام می‌کند و یک تست خریداری می‌نماید، مبلغ ۱۰.۰۰۰ تومان در کیف پول شما وارد (شارژ) می‌شود. مزیت دیگر این لینک، این است که هر شخصی که با این لینک در سینماتست ثبت‌نام کرده و یک تست را خریداری نماید، ۱۰.۰۰۰ تومان به‌صورت تخفیف در زمان ثبت نام تست دریافت خواهد کرد.

لینک اختصاصی شما، حتی اگر توسط دیگران به‌دفعات نیز ارسال شود بازهم به ازای هر شخصی که توسط لینک اختصاصی شما وارد سایت شد و ثبت‌نام کند و یک تست خریداری نماید، ۱۰.۰۰۰ تومان به حساب شما واریز می‌شود. می‌توانید تلاش کنید و با ارسال لینک خود و دعوت از افراد بیشتر، درآمد خود را افزایش دهید. پس از اینکه درآمد حاصله به مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ تومان رسید می‌توانید مجدداً تست داده یا خدمات و محصولات فرهنگی هنری سینماتست که متعاقباً اعلام خواهد شد، را خریداری کنید. در غیر اینصورت جهت پرداخت وجه به صورت نقدی از سیستم اعلامی سایت می توانید استفاده نمایید.

اگر شما جزو فعالان شبکه‌های اجتماعی (اینفلوئنسر، واینر، بلاگر و ...) هستید و به تعداد زیادی از افراد برای تبلیغ دسترسی دارید، یا می‌توانید تبلیغات بیشتری انجام دهید و افراد بیشتری را جذب نمایید،از سیستم تبلیغات طلایی سینماتست،که درآمدزایی نقدی و بسیار بیشتری برای شما دارد، استفاده نمایند. لطفاً چنانچه این شرایط را دارید درخواست خود را از قسمت تماس با ما ارسال نمایید.